Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

WITAJ SZKOŁO!

 

1 września ciche i puste przez dwa miesiące korytarze w Gimnazjum nr 2, wypełniły się roześmianymi gimnazjalistami.
Uczniowie spotkali się ze swoimi nauczycielami, aby rozpocząć nowy rok szkolny 2015/2016. Wszyscy serdecznie powitali brawami pierwszoklasistów, nowych uczniów naszej szkoły. Na uroczystości gościliśmy p. Emiliana Berę Burmistrza Miasta Jawora.
Od 2 września lekcje według planu, ale pamiętajmy za dziesięć miesięcy znów nastaną wakacje – POWODZENIA !

        

POCZET SZTANDAROWY 2015/2016

Błażej Parzyszek

Aleksandra Bobowska

Paulina Wajzer

 

 Sztandar 2015-16

 

1 września to też rocznica wybuchu II wojny światowej. W uroczystościach miejskich reprezentował nas poczet sztandarowy i delegacja uczniów, która złożyła kwiaty przy Obelisku 1000-lecia Państwa Polskiego i Zwycięstwa nad Faszyzmem.

 

          WITAJ SZKOLO 1WITAJ SZKOLO 2

GALERIA

 

        

Who's online

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.