Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

DEBATA SPOŁECZNA

     19 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w debacie społecznej „Dopalacze - fakty i mity", zorganizowanej przez Komendę Powiatową Policji w Jaworze. Ponad 150 osób, w tym młodzież ze szkół powiatu jaworskiego uczestniczyło w spotkaniu dotyczącym zagrożeń jakie niosą dopalacze. Prelegenci z Policji, Monaru i szpitalnego oddziału detoksykacyjnego przybliżali obecnym negatywne skutki zdrowotne i prawne związane z zażyciem tych niebezpiecznych środków. Jak stwierdził jeden z prelegentów świadomość o zagrożeniu jakie niesie za sobą zażywanie tych środków jest najskuteczniejszą formą obrony przed nimi. Fakty o dopalaczach poparte były prezentacją i fragmentami filmów. Każdy mógł poczuć, jak wygląda świat po zażyciu środków odurzających zakładając narkogogle. Myślisz? Nie bierz!.

    debata 3debata 1debata 2

Who's online

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.