Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

KONKURSY FOTOGTAFICZNE


Zarząd Oddziału Legnickiego TPD przy współpracy ze Szkolnym Schroniskiem Młodzieżowym w Legnicy zorganizował XV Regionalny Konkurs Plastyczny i Fotograficzny „MOJA MAŁA OJCZYZNA". Celem konkursu była popularyzacja piękna regionu legnickiego, najciekawszych zakątków przyrody, pejzaży, atrakcyjnych miejsc wypoczynku i rekreacji oraz zabytków i obiektów danej miejscowości. Wyróżnienia w tym konkursie zdobyli następujący uczniowie naszej szkoły: Klaudia Szmydt, Patrycja Juskowiak, Daria Truchan oraz Marcel Olanin. Osoby, które interesują się fotografią miały również możliwość zaprezentowania swoich prac w Powiatowym Konkursie fotograficznym „ MOJE MIEJSCE NA ZIEMI". Alicja Kos zajęła w tym konkursie I miejsce, Daria Truchan II. GRATULUJEMY WYRÓŻNIONYM.

GALERIA:

Who's online

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.