Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

JAWOR ODDAŁ HOŁD OFIAROM STANU WOJENNEGO

hOłD

Późnym wieczorem 13 grudnia w oknie jaworskiego ratusza zapłonęły znicze. Młodzież z Gimnazjum nr 2 wspólnie z burmistrzem miasta uczcili pamięć ofiar stanu wojennego. Dyrektor Muzeum Regionalnego i radny Maciej Pawlinow (nauczyciel historii w Gimnazjum nr 2) przygotowali krótką dyskusję - wspomnienie wydarzeń sprzed 35 lat. Oprócz młodzieży na spotkanie przybyło wielu radnych, naczelnik wydziału promocji i szef gminnej oświaty. Udział wzięło też wielu młodych radnych, którzy zasiadają w młodzieżowej radzie miasta. - Cieszę się, że udało nam się zainicjować takie spotkanie. Warto będzie je kontynuować - powiedział nam dyrektor Muzeum, Arkadiusz Muła.

GALERIA:

Who's online

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.