Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

GAMBIT 2017

20 MARCA ODBYŁ SIĘ W SZKOLE

"GAMBIT - INTERDYSCYPLINARNY TURNIEJ GIMNAZJALNY"

 GALERIA:

Wiosna, ach to ty!    WIOSNA
Nareszcie możemy cieszyć się wiosną! Zapachniało kwiatami i zbliżającymi się świętami...
Nasza szkoła przyjęła wiosnę w swoje progi w poniedziałek bawiąc się i przebierając wg wylosowanych tematów, takich jak: egzotyczna „Afryka dzika" lub historyczny „chłop pańszczyźniany". Byli też groźni piraci i dostojnicy ze starożytnej Grecji. Uczniowie prezentowali wymyślne stroje i fryzury podczas specjalnego pokazu,

Wszystko z przymrużeniem oka i wyszukaną fantazją. Śmiechu było co niemiara! Pozostałe konkurencje odbywały się na sali gimnastycznej, gdzie uczniowie oraz wychowawcy klas bawili się na torze do kręgli i rzucali lotkami do tarczy. W innej sali odpowiadano na zabawne pytania dotyczace szkoły i jej pracowników. Wybrano także najlepszy film nakręcony na zadany temat oraz podziwiano naszych utalentowanych uczniów w tańcu, śpiewie oraz grze na gitarze. Na pływalni wyłoniono najlepszych szkolnych pływaków i pływaczki. W gabinecie pielęgniarki udzielano fantomowi pierwszej pomocy oraz odpowiadano na pytania dotyczące pomocy medycznej. Było bardzo wesoło i wiosennie. Zapraszamy w przyszłym roku!

Who's online

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.