Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

ZNAM SWÓJ REGION 2016

 Nasz piękny Dolny Śląsk


Tradycyjnie w ostatni piątek listopada w Jaworskim Oddziale PTTK od wielu lat jest organizowany konkurs wiedzy turystyczno-krajoznawczy pod nazwą „ Znam swój region województwo dolnośląskie" . Organizatorem konkursu byli: Zarząd Oddziału PTTK w Jaworze, Ochotniczy Hufiec Pracy 1-21 w Jaworze, Spółdzielczy Klub Piast oraz Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Jaworze. Do tegorocznej edycji zgłosiło się 13 trzyosobowych drużyn. Konkurs został rozegrany w trzech kategoriach szkolnych.
Młodzież musiała rozwiązać test wiedzy krajoznawczej, a następnie rozpoznać na zdjęciach wybrane zabytki Dolnego Śląska. Nasza drużyna w składzie: Jan Szwedo, Szymon Jastrzębski, Karol Czarnecki zajęła 2 miejsce. Gratulujemy!   GALERIA

konkurs-2016konkurs 2016-1