Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

GIMNAZJALIŚCI Z DWÓJKI FINALISTAMI

28 kwietnia 2015 roku drużyna piłkarska chłopców z naszej szkoły brała udział  w turnieju eliminacyjnym drugiej rundy Coca Cola Cup w Jeżowie Sudeckim. Zawodnicy bardzo chcieli dorównać swoim koleżankom i również zakwalifikować się do finału wojewódzkiego.

 Determinacja młodych piłkarzy doprowadziła do zwycięstwa. Okazało się , że ich rywale z gimnazjów z Kamiennej Góry, Jeżowa Sudeckiego i Pielgrzymki nie mieli żadnych szans na wygraną. Pierwszy raz w historii naszej szkoły w finale wojewódzkim zagrają dwie drużyny, co do tej pory udało się nielicznym.W reprezentacji, której trenerami są Piotr Wąsowski i Marcin Dudek, zagrali: Patryk Mossur, Łukasz Duda, Marcin Sasinowski, Paweł Pietruszka, Dawid Koziol, Wojciech Smyk, Seweryn Suchecki, Kevin Klasa, Paweł Ociepka i Krystian Dudek.

Naszym drużynom życzymy powodzenia w finale!