Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

ZNÓW ZAGRAMY W FINALE!

27 kwietnia 2015 roku na ORLIKU przy ulicy Wrocławskiej w Jaworze odbył się turniej eliminacyjny drugiej rundy Cola Cola Cup dziewcząt. Uczestniczyły w nim reprezentacje gimnazjów z Legnicy, Świerzawy, Mietkowa i, oczywiście, drużyna naszych zawodniczek. Po zaciętych i wyrównanych pojedynkach rozgrywki wygrały reprezentantki Gimnazjum nr 2 w Jaworze, które po raz drugi z rzędu awansowały do finału wojewódzkiego.

Niestety, nasza drużyna zwycięstwo okupiła kontuzją liderki, Moniki Jakimiak. Zaistniały fakt nie pozwoli jej uczestniczyć w tym najważniejszym etapie rozgrywek, który odbędzie się już 20 maja 2015 roku we Wrocławiu. Oto skład zwycięskiej drużyny: Monika Jakimiak, Angelika Wilczyńska, Natalia Kwolek, Paulina Mazur, Izabela Wojdyło, Paulina Mossur, Agata Pydych, Jolanta Dębicka i Paula Topolnicka. Trenerami zawodniczek są Piotr Wąsowski i Marcin Dudek.