Szkoła Podstawowa nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

DZIECI NA STADIONIE – UCZYMY SIĘ DOPINGU

29 kwietnia 2015 roku uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w akcji organizowanej przez WKS Śląsk Wrocław Dzieci na stadionie – uczymy się dopingu. W tym dniu na mecz piłki nożnej pojechało 45 osób wraz z opiekunami. Nasi gimnazjaliści mogli na żywo zobaczyć mecz Śląska Wrocław i Wisły Kraków rozegrany na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, mieć na wyciągnięcie ręki reprezentantów wielu krajów grających w ekstraklasie oraz doświadczyć emocji związanych z kulturalnym kibicowaniem. Mecz ku radości wszystkich wygrała 1:0 drużyna WKS Śląsk Wrocław. Wyjazd zorganizował pan Piotr Wąsowski przy pomocy dyrektora Lesława Chrzanowskiego i pana Dominika Włodarczyka. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję tej potrzebnej i ciekawej akcji.