Gimnazjum nr 2

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

SPORT

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

..

Piłka nożna dziewcząt - Kopia

Czytaj więcej...

COCA-COLA CUP 2014

.

 

cc    17 coca-cola 2014

GIMNAZJADA - FINAŁ

FINAŁ DOLNOŚLĄSKIEJ GIMNAZJADY MŁODZIEŻY
W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

W dniu 19.03.2014 r. w sali GM 2 w Jaworze odbyły się finały Dolnośląskiej Gimnazjady Młodzieży w siatkówce dziewcząt.
W finałach wzięły udział drużyny, które zdobyły tytuły mistrzów stref województwa dolnośląskiego:
DZIEWCZĘTA:
Strefa jeleniogórska Gimnazjum Nr 2 Lubań
Strefa legnicka Gimnazjum Nr 2 Jawor
Strefa wałbrzyska Gimnazjum Nr 1 Świdnica
Strefa wrocławska Gimnazjum Nr 5 Wrocław

 

Po zaciętej sportowej rywalizacji drużyny finałowe uplasowały się na następujących miejscach:
1. Gimnazjum Nr 5 Wrocław
2. Gimnazjum Nr 2 Jawor
3. Gimnazjum Nr 1 Świdnica
4. Gimnazjum Nr 2 Lubań

 

Wybrano także najlepsze zawodniczki w poszczególnych drużynach. Wśród naszych siatkarek wyróżniono Angelikę Wilczyńską. 

 

14 Gimn.finał 19.03.2014   15 Gimn.finał 19.03.2014

 

16 Gimn.finał 19.03.2014

Koszykówka 14.04.2014

TURNIEJ KOSZYKÓWKI DLA MŁODZIEŻY - Jawor 14.04.2014 r.
Miejsce: sala sportowa w Gimnazjum Nr 2
Organizatorzy: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze, Gimnazjum Nr 2 w Jaworze
Uczestnicy: uczniowie jaworskich gimnazjów
System rozgrywek: rywalizacja reprezentacji klas I, II, III

10 kosz 14.04.2014

 

13 kosz 14.04.2014

 

Końcowa rywalizacja okazała się zwycięska dla Gimnazjum Nr 2.

Zawody strzeleckie 26.03.2014

MŁODZIEŻOWE ZAWODY STRZELECKIE Z BRONI PNEUMATYCZNEJ - Jawor 26.03.2014 r.
Miejsce: strzelnica sportowa w Europejskim Centrum Młodzieży w Jaworze
Organizatorzy: OSiR Jawor, Zarząd Powiatowy LOK w Jaworze
Konkurencje: indywidualnie dziewczęta i chłopcy + rywalizacja drużynowa

 

Uczestnicy:
• I Liceum Ogólnokształcące w Jaworze im. Ks. Bolka I
• Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze
• Gimnazjum Nr 1 w Jaworze
• Gimnazjum Nr 2 w Jaworze im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
• Gimnazjum w Budziszowie Wielkim

 

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt II miejsce zajęła Karolina Olech, III miejsce Aleksandra Olech
Klasyfikacja indywidualna chłopców – I miejsce Marcin Zawada

W klasyfikacji drużynowej nasza szkoła uplasowała się na II miejscu.

 

7 Strzelanie 26.03.2014